Banner Before Header

۱۹۲ میلیارد ریال برای هدایت آبهای سطحی بلوار کردستان هزینه شد

0

۱۹۲ میلیارد ریال برای هدایت آبهای سطحی بلوار کردستان هزینه شد

به گزارش خبرنگار مهر، وزیر کشور امروز شنبه در ادامه برنامه های کاری خود در سفر به سنندج، از پروژه کانال جمع آوری و هدایت آبهای سطحی در شهر سنندج بازدید نمود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری کردستان در این بازدید، هدف از اجرای این پروژه را سهولت در تردد و حفظ امنیت شهروندان و همچنین هدایت آبهای سطحی در مسیر عنوان نمود.

محمد حسین محمدی افزود: طول کل این پروژه از پل جانبازان تا جاده ساحلی ۳۲۴۰ متر و طول کانال اجرا شده از پل جانبازان تا بعد از پل توحید ۱۴۵۰ متر می باشد. 

وی گفت: این پروژه ظرفیت هدایت آب به میزان ۸۰ مترمکعب در ثانیه را دارا است و برای اجرای آن بالغ بر ۱۹۲ میلیارد ریال هزینه شده است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری کردستان عنوان کرد: در پروژه کانال جمع آوری و هدایت آبهای سطحی بلوار کردستان، کانال بتنی مسلح سرپوشیده به طول ۱۴۵۰ متر و ۳۰۰ متر کانال فرعی باغ ژاله اجرا شده است .

محمدی بیان کرد: اقدامات انجام شده توسط آبفا کردستان در این پروژه ۱۶۴ هزار مترمکعب خاکبرداری، بیش از ۲۳ هزار مترمکعب بتن ریزی و مصرف بیش از ۲۶۰۰ تن آرماتور بوده است.

اجرای پروژه هدایت آبهای سطحی بلوار کردستان در شهر سنندج برعهده آبفا بود و طی عملیات شبانه روزی توسط شرکت آب و فاضلاب شهری استان به اتمام رسید.

۱۹۲ میلیارد ریال برای هدایت آبهای سطحی بلوار کردستان هزینه شد

گرد آوری شده از مجله فان نیوز
مجله خبری فان نیوز
اخبار استان ها فان نیوز
منبع : مهر نیوز

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.