Banner Before Header

بارش برف و باران در محورهای مواصلاتی در نیمه شمالی و مرکزی

0

بارش برف و باران در محورهای مواصلاتی در نیمه شمالی و مرکزی

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ نادر رحمانی با اشاره به آخرین گزارشات دریافتی از وضعیت جوی و ترافیکی راههای کشور بیان کرد: در اغلب محورهای مواصلاتی نیمه شمالی، مرکزی و برخی از محورهای شرق کشور بارش برف و باران مشاهده می‌شود، براین اساس اغلب محورهای استان همدان، سمنان، ارتفاعات استان‌ مرکزی، البرز، تهران، مانند کرج -چالوس، هراز، فیروزکوه و کیاسر- سمنان بارش برف وجود دارد.

وی ادامه داد: همچنین در اغلب محورهای استان هرمزگان، گیلان، گلستان، خراسان رضوی، خراسان جنوبی،‌ مازندران، البرز و برخی از محورهای استان خراسان شمالی بارش باران گزارش شده است.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا پیش‌بینی کرد که در ساعات آتی محورهای مواصلاتی در استان‌های شمالی، شمال شرقی، شرق و جنوب شرقی لغزنده باشد، لذا رانندگانی که قصد سفر به شرق کشور را دارند توجه کنند که در ساعات آتی محورهای مواصلاتی احتمالا لغزنده خواهد بود. 

رحمانی تصریح کرد: همچنین کسانی که قصد سفر به محورهای کوهستانی را دارند، تجهیزات زمستانی به ویژه زنجیر چرخ با خود همراه داشته باشند.

وی در ادامه درباره وضعیت ترافیکی راه‌ها نیز بیان کرد: ترافیک در ورودی و خروجی کلان‌شهرهایی مانند اصفهان، تهران و مشهد پرحجم اما روان است.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا در پایان از مردم خواست پیش از آغاز سفر از طریق شماره گیری ٨٨٢۵۵۵۵۵ طی ساعات شبانه روز از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه‌های کشور مطلع شوند.

بارش برف و باران در محورهای مواصلاتی در نیمه شمالی و مرکزی

گرد آوری شده از مجله فان نیوز
مجله خبری فان نیوز
اخبار اجتماعی فان نیوز
منبع : مهر نیوز

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.