۴۰۰ ناشر در نمایشگاه کتاب شهرکرد حضور دارند

0 0

۴۰۰ ناشر در نمایشگاه کتاب شهرکرد حضور دارند

جواد کارگران دهکردی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: ۳۰ ناشر از استان در قالب اتحادیه ناشران استان چهارمحال و بختیاری نیز در کنار ناشران سراسر کشور جدیدترین آثار حوزه نشر کتاب را در اختیار مخاطبات قرار می دهند.

به گفته وی،این نمایشگاه در ۲۰۰ غرفه به ارائه کتاب و محصولات حوزه‌های نشر در بخشهای علمی، پزشکی، مهندسی، مذهبی، قرآنی و درسی با تخفیف حداقل ۳۰ درصد برپاست.

کارگران افزود: این نمایشگاه با حضور این تعداد ناشر از ۲۰ مهرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های استان در میدان دفاع‌ مقدس شهرکرد تا ۲۵ مهرماه برپاست.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد چهارمحال و بختیاری گفت: شعار امسال نمایشگاه کتاب شهرکرد «جامعه کتابخوان، جامعه پویا، شاداب و با نشاط» است و نمایشگاه در دو وقت کاری صبح‌ها و بعداز ظهرها بر روی علاقه‌مندان باز است.

به گفته وی، نقد و رونمایی کتاب، برگزاری کارگاه‌های سبک زندگی و سواد رسانه‌ای، برپایی ایستگاه نقاشی، اجرای نمایش، برگزاری عصر شعر عاشورایی از برنامه‌های جنبی نمایشگاه کتاب شهرکرد است.

به گزارش ایرنا، در دوره گذشته نمایشگاه کتاب شهرکرد بیش از یک میلیارد ریال کتاب فروحته شد که رکورد خرید کتاب در چهارمحال و بختیاری شکسته شد.

۲۰۹۷

۴۰۰ ناشر در نمایشگاه کتاب شهرکرد حضور دارند

گرد آوری شده از مجله فان نیوز
مجله خبری فان نیوز
اخبار استان ها فان نیوز
منبع : ایرنا

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.