خانه فرهنگ گلستان شهر بجنورد راه اندازی می شود

0 2

خانه فرهنگ گلستان شهر بجنورد راه اندازی می شود

محمد موفق در گفتگو با مهر، گفت: فعالیت های فرهنگی نقش تعیین کننده ای در اشاعه هنجارهای جامعه دارند و تأثیرگذاری اقدامات فرهنگی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

وی با بیان اینکه فعالیت های فرهنگی و هنری در انتخاب مسیر فرهنگی و سلامت اجتماعی شهروندان تاثیر گذار است، افزود: شهرداری علاوه بر اقدامات عمرانی به مسائل فرهنگی و توسعه آن بین شهروندان توجه بسیاری دارد که راه اندازی خانه های فرهنگ نمونه ای از این اقدامات به شمار می رود.

موفق از راه اندازی و افتتاح خانه فرهنگ گلستان شهر بجنورد بعد از ایام محرم خبر داد و گفت: توسعه فضاها و سرانه های فرهنگی سطح شهر، غنی سازی اوقات فراغت شهروندان و ارتقای سطح فرهنگ شهروندی از جمله اهداف راه اندازی این خانه فرهنگ است.

وی اضافه کرد: محلی که تحت عنوان خانه فرهنگ گلستان به زودی راه اندازی می شود پیش از این ساخته و به عنوان ساختمان شهرداری بکار گرفته می شد تا بنیاد مسکن ساختمانی را برای شهرداری در اختیارشان قرار داد و این محل به معاونت فرهنگی شهرداری بجنورد برای ایجاد خانه فرهنگ واگذار شد.

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری بجنورد گفت: در خانه فرهنگ گلستان کلاس های آموزشی مانند قرآن، خیاطی، گلدوزی، بافندگی، نقاشی، چرتکه و… برگزار خواهد شد

خانه فرهنگ گلستان شهر بجنورد راه اندازی می شود

گرد آوری شده از مجله فان نیوز
مجله خبری فان نیوز
اخبار استان ها فان نیوز
منبع : مهر نیوز

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.