بهره برداری تصفیه خانه آب اضطراری یاسوج پایان سال مالی ۹۸

0 8

بهره برداری تصفیه خانه آب اضطراری یاسوج پایان سال مالی ۹۸


مدیرعامل آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد از بهره برداری تصفیه خانه آب اضطراری شهر یاسوج تا پایان سال مالی ۹۸ خبر داد.

به گزارش ایسنا، فیض الله پاسره در جمع خبرنگاران، افزود: پروژه تصفیه خانه فاضلاب شهر یاسوج از پروژهای سفر ریاست جمهوری بوده و به دلیل مشکلات اعتباری راکد بود.

وی اظهارکرد: با پیگیری‌های استاندار مبلغ ۹۰ میلیارد ریال گشایش اعتبار شده و در حال مبادله موافقت نامه هستیم.

مدیرعامل آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: به زودی عملیات اجرایی مجددا آغاز می شود و با توجه به اینکه این پروژه در لیست پروژهای اقتصادی مقاومتی است،   همه ی تلاشمان را بکار می گیریم که پروژه تا پایان سال مالی ۹۸ به بهره برداری کامل برسد.

 پاسره از برخی اصلاحات برای تامین آب شرب پایدار در مرکز استان خبر داد و گفت: آغاز عملیات اجرایی مخزن ۱۰۰۰ متر مکعبی در مجاورت خیابان ساحلی یاسوج با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال با هدف تامین آب پایدار و مطمئن منطقه سروک، شهرک ولایت، شهرک الغدیر و محدوه‌ی پلیس راه قدیم عملیاتی شد.

وی ادامه داد: یک پروژه‌ی دیگر به منظور اصلاح و توسعه‌ی شبکه‌ی منطقه‌ی بالا دست پلیس را قدیم موسوم به منطقه‌ی روبروی جایگاه گاز نیز برای انتخاب پیمانکار برآورد و فراخوان شده است.

مدیرعامل آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: همچنین مخزن ۲۰۰۰ متر مکعبی در تپه‌ی مشرف به دانشگاه یاسوج با تلاش همکارانمان در آبفای شهر یاسوج که در سالهای قبل احداث شده بود و از ظرفیت آن در تامین آب شرب مردم استفاده نمی شد، وارد مدار بهره برداری شد. با این اقدام، آب بسیاری از مناطق شهر یاسوج به پایداری رسید.

انتهای پیام

بهره برداری تصفیه خانه آب اضطراری یاسوج پایان سال مالی ۹۸

گرد آوری شده از مجله فان نیوز
مجله خبری فان نیوز
اخبار استان ها فان نیوز
منبع : ایسنا

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.